Wynajem pomieszczeń

Na terenie P.U-A „ASTWA” Sp. z o.o. mamy do zaoferowania: pomieszczenia biurowe, gospodarcze, magazynowe oraz powierzchnie placowe. Posiadamy również do wynajęcia 2 atrakcyjne sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Zapewniamy profesjonalną oraz kompleksową obsługę najemców.

Budynek znajduje się w strategicznym miejscu, blisko centrum, co sprawia, że jest łatwo dostępny zarówno dla pracowników, jak i klientów. Duża ilość miejsc parkingowych, doskonałe połączenia komunikacyjne oraz bliskość głównych dróg i środków transportu zapewniają wygodę i szybki dojazd.

Wierzymy w zrównoważony rozwój i dbamy o środowisko, dlatego też budynek został wyposażony w nowoczesne i ekologiczne rozwiązania (zamontowane panele fotowoltaiczne oraz parking z dostępnymi punktami ładowania pojazdów elektrycznych). Pomieszczenia budynku są odremontowane. Sukcesywnie dokonywane są inwestycje w nieruchomość – podnoszony jest standard budynku biurowego, jak również zaplecza warsztatowego i placu. Budynek objęty jest całodobowym systemem monitoringu, aby zapewnić stałą ochronę i nadzór.

Pomieszczenia biurowe są wynajmowane na cele nieprodukcyjne, nieuciążliwe dla środowiska.