Wywóz odpadów remontowo - budowlanych

Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne „ASTWA”  Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi wywozu odpadów remontowo-budowlanych z kontenerów KP oraz worków Big Bag. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kontenerów, które są dostosowane do różnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Kontenery KP to idealne rozwiązanie dla większych prac budowlanych i remontowych, pozwalające na składowanie większej ilości odpadów.

Worki Big Bag to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych ilości odpadów. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, pozwalające na składowanie odpadów w bezpieczny i schludny sposób. Worki Big Bag są łatwe do ułożenia i transportu. Zapewniamy szybki i bezpieczny wywóz odpadów, który jest przeprowadzany zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami.

Kontener KP

Kontenery odkryte typu KP na odpady remontowe, budowlane o pojemności 3,5 m3, 5,5 m3, 6 m3 i 12 m3.

Kontener KP

Kontenery odkryte typu KP przeznaczone na odpady gabarytowe, drewniane, azbest o pojemnościach 20 m3, 25 m3 i 30 m3.

Big Bag

Big Bag o pojemności 1 m³, wykonany z trwałej, elastycznej tkaniny. Jego konstrukcja składa się z materiału zewnętrznego oraz z wkładki wewnętrznej, która zapobiega wyciekom materiałów sypkich. Big Bag posiada również uchwyty ułatwiające jego transport oraz mocne szwy, aby zapewnić wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas przechowywania i transportu.