Pojemniki, worki Big Bag i kontenery

Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne „ASTWA” Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów w zakresie wywozu odpadów. W ofercie posiadamy różnorodne pojemniki, worki typu Big Bag oraz kontenery.

Pojemniki plastikowe typu MGB

Pojemniki plastikowe typu MGB o pojemności 120L, 240L najczęściej użytkowane do gromadzenia zmieszanych odpadów komunalnych w zabudowie jednorodzinnej.

Wymiary MGB-120: wys. 94 cm; szer. 50 cm; gł: 56 cm

Wymiary MGB-240: wys. 108 cm; szer. 59 cm; gł: 74 cm

Pojemniki typu PA

Pojemnik typu PA o pojemności 0,7 m3 i 1,1 m3 najczęściej użytkowany do gromadzenia zmieszanych odpadów komunalnych na terenie firm oraz w zabudowie wielorodzinnej. Pojemniki wykonane z tworzywa sztucznego, blachy ocynkowanej lub blachy malowanej z możliwością ich przystosowania do zamykania. 

Kontener zakryty typu KP

Kontener zakryty typu KP z półokrągłym przykryciem (wzór użytkowy ASTWY chroniony patentem) o pojemności 7 m3 najczęściej użytkowany do gromadzenia zmieszanych odpadów komunalnych w zabudowie wielorodzinnej. Przesuwane pokrywy są bezpieczne i wygodne w użyciu dla mieszkańców.

Kontener KP

Kontenery odkryte typu KP na odpady remontowe, budowlane o pojemności 3,5 m3, 5,5 m3, 6 m3 i 12 m3.

Kontener KP

Kontenery odkryte typu KP przeznaczone na odpady gabarytowe, drewniane, azbest o pojemnościach 20 m3, 25 m3 i 30 m3.

Big Bag

Big Bag o pojemności 1 m³, wykonany z trwałej, elastycznej tkaniny. Jego konstrukcja składa się z materiału zewnętrznego oraz z wkładki wewnętrznej, która zapobiega wyciekom materiałów sypkich. Big Bag posiada również uchwyty ułatwiające jego transport oraz mocne szwy, aby zapewnić wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas przechowywania i transportu. 

Pojemniki typu PA

Zestaw pojemników typu PA 1,1 m3 do selektywnej zbiórki odpadów. Pojemniki w odpowiednich kolorach w zależności od danej frakcji odpadów.

Pojemnik siatkowy

Pojemnik siatkowy typu PA 1,1 m3 do gromadzenia tworzyw sztucznych w selektywnej zbiórce odpadów.

Worki

Worki na odpady segregowane z logo ASTWY o pojemnościach 80L, 100L, 120L. Worki w odpowiednich kolorach w zależności od danej frakcji odpadów.

Pojemniki typu KU

Pojemniki typu KU-40 i KU-70 o pojemności 40L i 70 L, najczęściej stosowany w miejscach użyteczności publicznej lub sklepach.

Pojemniki typu TITAN

Pojemniki typu TITAN o pojemności 150 kg i 300 kg na piasek i sól.